SK

ubytovanie v Penzióne Chopok

Atraktívny rodinný Penzión

Penzión - Apartmány CHOPOK - Mlynisko sa nachádzajú v obci Demänová, 4 km od lyžiarskeho strediska a letnej bobovej dráhy Pavčina Lehota - Žiarce, 10 km od strediska Jasná - Nízke Tatry - Chopok a 7.5 km od Aqua parku Tatralandia. Zástavka SKIBUS-u - 30 m / doprava do Jasnej / Tatralandie ZDARMA

U nás sa budete cítiť ako doma

Penzión Chopok disponuje so súkromnou terasou ,atypickou záhradou určenou na oddych a zábavu,deti potešia preliezky. Na záhrade sa tiež náchádza murovaný grill s posedením.

Od nás máte blízko k všetkým atrakciám

Lanovky v Jasnej a Vysokých Tatrách, Aquaparky Tatralandia a Bešeňová, Hurricane Factory, horská bobová dráha Žiarce, Tarzánia, štvorkolky, rafting a množstvo ďalších atrakcií.

1x Apartmán pre 2 osoby

moderný apartmán s manželskou posteľou, Sat ,TV , WiFi internetom,kuchynkou,dvoj-platničkou, chladničkou, rýchlo varnou kanvicou, sušičom vlasov, WC, sprchovacím kútom,balkónom alebo terasou.

Rezervuj teraz

4x Apartmán 2+1

+

moderný apartmán s manželskou posteľou s možnosťou prístelky Sat, TV, WiFi internetom, kuchynkou, chladničkou, rýchlo varnou kanvicou, sušičom vlasov, WC, sprchovacím kútom,balkónom alebo terasou.

Rezervuj teraz

3x Apartmán 4+1

+

moderný apartmán s dvoma oddelenými spálňami s možnosťou prístelky v oboch izbách je manželská posteľ, Sat TV, WiFi internetom. Apartmán disponuje kuchynkou,dvojplatničkou, chladničkou, rýchlo varnou kanvicou, sušičom vlasov, WC, sprchovacím kútom,balkónom alebo terasou.

Rezervuj teraz